Мій НАЙВИГІДНІШИЙ Спосіб Пошуку Нових Клієнтів та Повторних Продаж

Мій НАЙВИГІДНІШИЙ Спосіб Пошуку Нових Клієнтів та Повторних Продаж

І хоч перша ознака успішних навіть у кризові часи підприємців – інвестиції у розвиток способів пошуку та залучення нових клієнтів…

Якщо Ви вкладаєте більше грошей та зусиль у рекламу, це ще не означає, що у Вас шансів протриматися на плаву більше, ніж у інших.

Скоріше навпаки!

Адже навіть за добрих економічних умов більшість нових рекламних кампаній виявляються збитковими.

А за часів спаду ризик зливу бюджету зростає у геометричній прогресії. І це при тому, що в такі часи на рахунку кожна копійка, кожен цент!

Тому мало просто виділяти гроші на розвиток методів залучення цільової аудиторії, потрібно спочатку орієнтуватися на ті, які відповідають одразу 3 критеріям одночасно:

1. БЮДЖЕТНІ (за потреби, можна обійтися БЕЗ Вкладень);

2. Мають ВИСОКУ Рентабельність Інвестицій;

3. Мають ВЕЛИКИЙ Потенціал МАСШТАБУВАННЯ.

У принципі, це й так розуміє кожен підприємець та власник бізнесу. Адже якщо для пошуку нових клієнтів можна обійтися мінімальними вкладеннями (або взагалі без них) – ВІДСУТНІ Фінансові Ризики… висока окупність інвестицій забезпечує ВЕЛИКИЙ Чистий Дохід… а великий потенціал масштабування дозволяє ПРИМНОЖУВАТИ Прибутки, при тих же діях, вкладеннях та зусиллях.

Проблема в іншому – знайти такий метод залучення цільової аудиторії!

Адже всі методи, які нав’язливо рекомендують різні маркетингові консультанти та агенції – це платні методи (контекстна, націльна, нативна та інші види реклам).

І хоч вони стверджують, що при правильному налаштуванні це може приносити деякий прибуток, якщо Ви вже пробували ці способи залучення клієнтів, Ви вже знаєте, що там далеко не все так романтично.

По-перше, щоб налаштувати рекламу, вже на початковому етапі потрібен значний бюджет – 3000 $ – 5000 $.

Так, іноді може посміхнутися успіх і прибуткова зв’язка (комбінація трафіку, рекламних оголошень та офферу) буде знайдена після витрачання 1000$-2000$, але шансів на це, як при грі в лотерею – мізер.

По-друге, навіть робітничі прибуткові зв’язки дуже швидко (2-4 тижні) вигоряють і потрібно постійно тестувати нові.

Якщо Ви в цьому розумієтеся і самі крутите рекламу, на це йтиме більшість Вашого часу і нервів.

Або Ви будете змушені постійно, щомісяця оплачувати послуги маркетингових агентств або фрілансерів, щоб отримувати хоча б 50-100% прибутку від вкладених в рекламу грошей.

Погодьтеся, їм ВИГІДНІШЕ піарити саме ті способи пошуку нових клієнтів, на яких вони будуть отримувати ПОСТОЯНИЙ прибуток протягом якогось періоду часу, доки їм виходитиме забезпечувати Вам хоч якийсь прибуток.

І по-третє, не лише маркетингові агенції та фрілансери зацікавлені у просуванні платних способів залучення цільової аудиторії… на цьому роблять гроші і Рекламні IT-Корпорації… та власники ресурсів, де ця реклама крутиться (блогери, логери, розробники додатків тощо). )… а оплачують весь цей банкет та беруть на себе всі фінансові ризики підприємці та власники бізнесу, які витрачають свої кревні в надії отримати достатню кількість клієнтів та окупити витрати!

Але, Існує і ІНША РЕАЛЬНІСТЬ, в Якій Отримання Нових Клієнтів Практично НІЧОГО Не Коштує, а ПРИБУТКОВІСТЬ Інвестицій Просто ПРИГОЛОМШУЄ – 4200%!

Згідно з новими даними авторитетного ресурсу HubSpot, рентабельність інвестицій у цей спосіб залучення – 4200% (кожні вкладені 100 $ приносять 4200 $ прибутку).

Згідно з оновленими даними дослідницького відділу Statista, світовий ринок цього виду маркетингу в 2020 році оцінювався в 7,5 мільярда доларів США, до 2023 року очікується більше 10 мільярдів доларів, а до 2027 року очікується збільшення до 17,9 мільярда.

Більше того, згідно зі звітом Litmus, 4 з 5 професійних маркетологів швидше відмовляться від соціальних мереж, ніж від використання цього способу отримання нових клієнтів!

Як звати цього КОРОЛЯ?

Його ім’я всім знайоме, але мало хто знає і правильно використовує всі його чудові можливості … Це Email-Маркетинг!

У чому його дивовижно прибуткова міць?

В тому, що він надає Вам усі найцінніші для підприємця та власника бізнесу можливості:

1. ВИСОКОТОЧНИЙ Таргетинг

Ви отримуєте можливість звертатися до потрібних людей у потрібний час.

2. НЕБЕЗКОНЕЧНА Кількість Повторних Торкань

Ще в 30 роки минулого століття американські маркетологи помітили, що потенційному клієнту потрібно в середньому 7 разів побачити або почути рекламу, щоб зробити покупку. За допомогою email-розсилки Ви контактуєте будь-яку кількість разів і це в десятки і навіть сотні разів дешевше за платну ретаргетингову рекламу.

3. Налагодження Персонального Зв’язку з Цільовою Аудиторією та Перетворення Чужих Людей на “СВОЇХ”

Оскільки email-маркетинг дозволяє Вам багато разів контактувати з Вашою аудиторією, Ви маєте можливість ділитися з ними великою кількістю корисної та цінної інформації, поступово стаючи для них добрим знайомим, який розуміється на своїй справі. І коли їм потрібне те, що Ви продаєте, вони звертаються за цим саме до Вас.

4. Забезпечення ПОВТОРНИХ Продажів

Як показує практика та досвід успішних підприємців та бізнесу, найбільші гроші лежать у повторних продажах. І грамотні email-розсилки по базі клієнтів генерують Вам чистий прибуток (без витрат на рекламу) знову і знову.

5. Масові продажі у потрібний Вам час – “Гроші на вимогу”

Якщо у Вас є великий email-список і Вам терміново потрібні додаткові гроші – Ви розсилаєте спеціальну серію листів з пропозицією купити затребуваний товар на вигідніших умовах, ніж зазвичай, і отримуєте ПОТУЖНИЙ Сплеск Продаж (від 10’000$ до 50’000$ за 1-2 тижні цілком звичайний результат).

6. Просунута автоматизація більшості процесів

За кілька секунд відсортувати список передплатників відповідних потрібному Вам критерію (за активністю, за інтересами, за статтю, за віком тощо) і лише за цим сегментом розіслати листа… або надіслати потрібний лист у потрібний час та залежно від виконаної дії передплатника (Підписався, відкрив лист, не відкрив лист, перейшов за посиланням, не перейшов за посиланням і т.д.) – всі ці процеси повністю автоматизовані. А це звільняє Вас від тривалої рутинної роботи (Ви за кілька секунд виконуєте такий обсяг справ, для виконання яких у ручному режимі знадобилося б десяток співробітників, які працюють повний робочий тиждень).

7. Отримання Важливих Даних за Вашою Цільовою Аудиторією для забезпечення найкращої взаємодії

Періодично проводячи анкетування та опитування, Ви можете зібрати про Ваших передплатників всю потрібну для кращої взаємодії з ними інформацію. Це робить Вашу рекламу та продажі фантастично ефективними.

8. Безкоштовне Тестування Нових Ідей на ПРИБУТКОВІСТЬ

Коли у Вас є постійний і практично безкоштовний зв’язок з великою кількістю цільової аудиторії, Ви просто повідомляєте свою ідею нового продукту, товару або послуги і пропонуєте зробити попереднє замовлення. Якщо передзамовлення є і їх достатня кількість, отже, ідея потрібна і прибуткова.

9. Супер-Низька Вартість Отримання Нових Клієнтів та Повторних Продажів

Ви отримаєте нових зацікавлених передплатників Абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Є багато способів, але є 7 найпотужніших, від яких Ваш Email-Список РОСТЕ, як на дріжджах.

А повноцінна робота з email-списком розміром у СТО ТИСЯЧ потенційних клієнтів, для отримання першого замовлення та забезпечення повторних продажів, Вам обійдеться лише кілька сотень доларів на місяць.

10. Володіння власним ЗМІ та Абсолютний КОНТРОЛЬ над контактами потенційних та чинних клієнтів (Ви повністю володієте Вашим найціннішим активом)

Якщо Ваш канал спілкування з цільовою аудиторією лише соцмережа (Facebook, Instagram, YouTube тощо), Ваш бізнес занадто вразливий.

Адже навіть якщо там у Вас мільйони передплатників, їхні контакти належать не Вам, а соцмережі. Якщо раптом змінюються якісь умови і Ви втрачаєте доступ до Вашого облікового запису, Ви не зможете перенести Ваших передплатників в інший обліковий запис або на інший сервіс. Якщо Ви взаємодієте з Вашою аудиторією тільки в соцмережах – Це Вкрай РИЗИКОВА Модель Бізнесу!

Адже успішність бізнесу прямо залежить від ефективності та надійності системи отримання з мінімальними витратами великої кількості нових клієнтів та повторного продажу. Тому список контактів потенційних та діючих клієнтів – це Ваш найцінніший Актив, адже це постійне джерело великих продажів з мінімальними вкладеннями. І тільки якщо Ви маєте Абсолютний КОНТРОЛЬ над ним, тільки в цьому випадку Ваш бізнес Максимально ЗАХИЩЕНИЙ.

Якщо Ви, як мудрий підприємець та власник бізнесу, розвиваєте свій email-список, Ви його зберігаєте у форматі звичайної електронної таблиці. І, якщо сервіс розсилки електронних листів, яким Ви користуєтеся, перестає Вас задовольняти, Ви протягом декількох хвилин переносите базу передплатників на інший сервіс і продовжуєте робити гроші.

Чи означає це, що потрібно відмовитись від усіх видів маркетингу і зайнятися виключно email-маркетингом?

Якщо інші маркетингові методи приносять хоч якийсь чистий прибуток, однозначно потрібно продовжувати їх використовувати.

Але при цьому максимально сконцентруватися на створенні та розвитку свого прибуткового Email-Списку для МАСШТАБУВАННЯ Прибутків.

Адже email-маркетинг:

  • Примножує чисту прибутковість платних методів просування;
  • Генерує вам потужний потік нових клієнтів;
  • Забезпечує максимальний повторний продаж!
БЕЗОПЛАТНЫЙ Доступ к Инфо-Пакету "КОДЫ ИЗОБИЛИЯ: Энергия ДЕНЕГ и ИНТЕРНЕТ"

БЕЗОПЛАТНЫЙ Доступ к Стартовому Инфо-Пакету “ПУТЬ ИЗОБИЛИЯ: Энергия ДЕНЕГ и ИНТЕРНЕТ”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *