СПОЧАТКУ Ви Отримуєте ПРИБУТОК і Тільки ПОТІМ Платите Нам % (1 вкрай важлива деталь схеми, яку треба знати!)

СПОЧАТКУ Ви Отримуєте ПРИБУТОК і Тільки ПОТІМ Платите Нам % (1 вкрай важлива деталь схеми, яку треба знати!)

Погодьтеся, вкрай приваблива пропозиція – не пропозиція, а мрія!

Адже Ви спочатку отримуєте реальний результат (прибуток), і лише потім сплачуєте % із отриманих грошей.

Але, як кажуть, “Диявол у дрібницях”. У 99 випадках зі 100 у процесі спливає один вкрай важливий нюанс, через який Ви берете на себе значні фінансові ризики!

Справа в тому, що хлопці, які пропонують Вам цю схему, тільки потім повідомляють, що, виявляється, Вам потрібно використовувати платну рекламу і платити за це буде – здогадайтеся з 3 разів, хто 😉 – так, платити за рекламу будете Ви.

Звичайно, вони відразу ж заспокоюють, що починати можна зі зручної для Вас суми (наприклад, від $10 на день), а потім нарощуватимете в міру надходження грошей. Але реальність така, що для ефективного настроювання реклами (щоб інвестиції забезпечували максимальну прибутковість) потрібно витратити, у кращому випадку, $1’000. І лише після є ймовірність, що реклама вже приноситиме прибуток.

Як бачите, під час використання цієї схеми потрібно бути готовим витратити тисячу доларів на експерименти. Причому дуже бажано мати цю суму в наявності, щоб тестування різних варіантів реклами провести максимально швидко (за 2-3 тижні). Адже якщо витрачати лише по 10 доларів на день, то на налаштування піде 100 днів (3 місяці)!

З урахуванням всього вищесказаного виходить, що Ви з самого початку берете на себе фінансові ризики у розмірі щонайменше $1’000. Якщо проект вдасться вивести на прибутковість, тоді хлопці одержують свої чесно зароблені %, а якщо ні – Ви залишаєтеся ні з чим (а якщо реклама виявилася збитковою, то ще й у мінусі). Більше того, навіть якщо проект почав приносити дохід, потрібні подальші інвестиції в рекламу та постійне тестування нових варіантів оголошень та типів реклами, оскільки навіть найприбутковіші з часом втрачають свою ефективність.

Але це ще не все! Найчастіше (майже завжди, оскільки це стандартна практика у цій галузі) ці хлопці працюють за % від чистого прибутку, а й за % з оборота. Тому Вам обов’язково потрібно враховувати всі свої супутні витрати, щоб зрозуміти, чи вигідна Вам взагалі співпраця з ними.

Особисто я у питаннях збільшення прибутковості дотримуюся правила, яке вивів із власного досвіду та практичних знань онлайн бізнесу, накопичених з 2005 року: “Приступати до платної реклами тільки якщо всі інші найбільш ефективні способи отримання клієнтів вже використовуються на повну потужність”.

Наприклад, у нішах онлайн-консалтингу, онлайн-коучингу, онлайн-навчання та їм подібних, має сенс використовувати платну рекламу тільки після досягнення рівня $10’000 чистого прибутку на місяць (якщо у Вас чистий дохід нижче, тоді Ви або використовуєте не найефективніші методи, або використовуєте їх на повну силу).

БЕЗОПЛАТНЫЙ Доступ к Инфо-Пакету "КОДЫ ИЗОБИЛИЯ: Энергия ДЕНЕГ и ИНТЕРНЕТ"

БЕЗОПЛАТНЫЙ Доступ к Стартовому Инфо-Пакету “ПУТЬ ИЗОБИЛИЯ: Энергия ДЕНЕГ и ИНТЕРНЕТ”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *